×

Ak Parti Yalova İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0 226 811 60 63

 • Aday Tanıtım Programı
  Solukları Kesti
 • Birlikte Başardık!
  Yalova AK İcraatlar
 • AK PARTİLİ HEYET KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI İNCELEDİ

  Tanomi Meydanı Köprülü Kavşak Projesi tamamlanıyor. Kavşakta son rötuşlar yapılıyor. AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Milletvekili Adayı Fikri Demirel, belediye meclis üyeleri ve birçok AK Partili yönetici, kavşak çalışmalarını yerinde incelediler.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu KKTC’de

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 11.15'te Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) geldi.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ’DEN ARMUTLU ÇIKARMASI

  AK Parti Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Dr. İlker Karbuz, 1 Kasım seçimine sayılı günler kala çalışmalarına hız kesmeden devam ettiler. AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve Vekil adayı Dr. İlker Karbuz, seçim çalışmaları kapsamında Armutlu’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
  Teşkilat
 • ‘VATANDAŞIN KARŞISINDA DEĞİL, YANINDA OLDUK’

  İlk günkü aşkla, ‘Haydi Bismillah’ diyerek 1 Kasım seçimleri için yola çıktıklarını ifade eden AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak kısa sürede Yalova’daki halk ile kucaklaşmak için büyük bir aşk ve şevkle çalıştıklarını ve kapı kapı dolaşarak ev ziyaretleri gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Başkan Öztabak, “Kazanımların kalıcı olması ve ülkemizin yeniş bir sıçrama yapması bizim önceliğimizdir. Ülkenin güçlü bir hükümete ihtiyacı var. Biz ideallerin partisiyiz. Biz vatandaşımızın, esnafımızın, gencin, emeklinin, kadının, işçinin, çiftçinin kısacası halkın her kesiminin partisiyiz. Biz halkımızın karşısında değil her zaman yanında olduk” dedi.
  Teşkilat
 • YALOVA GÜÇ BİRLİĞİ AK PARTİ’Yİ ZİYARET ETTİ

  AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak: ‘13 yıl önceki Türkiye unutuldu’ Yalova Güç Birliği Yöneticileri, AK Parti Yalova İl Binası’nda AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Milletvekili adayları Fikri Demirel, Dr. İlker Karbuz ve parti yöneticilerini ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Yalova’da devam eden projeler ve kentteki sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulundular.
  Teşkilat
 • Sınırların korunması en asli görevdir

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, ''Silahlı Kuvvetlerimize verilen angajman kuralları dün neyse bugün de odur, yarın da o olacaktır. Türk hava sahasının, kara ve deniz sınırlarının korunması en asli görevdir, bunun gereği de yapılacaktır"
  Genel Başkan'dan
 • ‘HEDEF 2 MİLLETVEKİLİ’

  AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve Milletvekili adayı Dr. İlker Karbuz partililerle birlikte Yalova’da esnaf ziyaretinde bulundular. Gittikleri iş yerlerinde esnafların sorunlarını dinleyen İl Başkanı Öztabak ve Vekil Adayı Dr. Karbuz, vatandaşların da yoğun ilgisi ile karşılaştılar.
  Teşkilat
 • ÇINARCIK’TA AK PARTİ RÜZGARI DEVAM ETTİ

  AK PARTİ Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova 2. Sıra Milletvekili adayı Dr. İlker Karbuz, Gençlik Kolları Başkanı Numan Aslankaya, Kadın Kolları Başkanı Melahat Yalçın, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, Çınarcık İlçe Başkanı Murat Kaya ve parti teşkilat üyeleri ile birlikte 2’nci Çınarcık çıkarması yaptılar. Hizmet yarışında yağmur-çamur demeden olumsuz hava şartlarına aldırış etmeden seçim atmosferini vatandaş ile kucaklaşarak yaşayan AK Partililer ilçedeki birçok noktada halk ile bir araya geldi.
  Teşkilat
 • Önerilere açık olacağız

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, hiçbir zaman hiçbir kesimi ihmal etmeyeceklerinin altını çizerek, önerilere açık olacaklarını, bütün milletin kaderini omuzlamış bir hükümet olarak geleceğe emin adımlarla ilerleyeceklerini belirtti.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİLİ ADAYLAR VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞIYOR

  İSMETPAŞA VE GOP MAHALLERİNDE SEÇMENLE BULUŞTULAR AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve Milletvekili Fikri Demirel, İsmet Paşa Caddesi’nde, AK Parti’nin 2. Sıra milletvekili adayı Dr. İlker Karbuz ise Gazi Osman Paşa Mahallesi esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
  Teşkilat

Yalova Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan