×

Ak Parti Yalova İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0 226 811 60 63

 • Aday Tanıtım Programı
  Solukları Kesti
 • Birlikte Başardık!
  Yalova AK İcraatlar
 • SUBAŞI BELEDİYESİ’NE BAŞARI ÖDÜLÜ

  Subaşı Belediyesi’nin Genç Vizyon Modeli Türkiye genelinde en iyi gençlik projesi seçildi.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu: Teröristlerle diyalog kurmak mümkün değil

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Teröristlerle diyalog kurmak mümkün değil. Daha önce de onlarla (PKK) diyalog kurmamıştık. Onlar tarafından verilen bir taahhüttü” dedi.
  Genel Başkan'dan
 • YÖNETİM KURULUMUZ TOPLANTILARI GERÇEKLEŞİYOR

  AK Parti Yalova İl Teşkilatı olarak her hafta rutin olarak gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Yönetim kurulu toplantısında partimiz yöneticileri ile istişareler yapıp fikir alışverişinde bulunuyoruz. Üye ziyaretleri, kurum ziyaretlerinin gerçekleştirmesi ile ilgili sürekli etkin ziyaretlerde bulunuyoruz. Yalova’da AK Parti’ni istikrarının sürmesi ve çalışmalarının hızlandırılması adına kadın kolları gençlik kolları ile sürekli irtibat halinde toplantılarımızı sürdürüyoruz.
  Teşkilat
 • VEKİL AKTAY’DAN ÇİFTLİKKÖY’E TAM NOT

  Çiftlikköy Engelsiz Kafe’de Siirtliler Derneği’nin kahvaltı programına katılan AK Parti Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay, 2014 yerel seçimlerinde de Çiftlikköy’de bulunduğunu hatırlatarak, 2 yıl içerisinde Çiftlikköy’de AK Parti belediyeciliğinin farkını ortaya koyduğunu dile getirdi.
  Teşkilat
 • ÖZTABAK, GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

  AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun müjdeliği taşeronlara kadro hususunda, “AK Parti hükümetleri her zaman olduğu gibi sizin alın terinizin, nasırlı ellerinizin hakkını vermeye kararlı ve hakkınız verilecek. Yalova ve Türkiye’deki tüm taşeron işçilere hayırlı uğurlu olsun” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu: Ülkemizin ve bütün İslam aleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyorum

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Miraç Kandili'ni tebrik ederek, "Rabbim bizi Sırat-ı Müstakim'den ayırmasın." duasında bulundu.
  Genel Başkan'dan
 • ORTABURUN VE ÇALICA KÖYLERİNE ZİYARET

  AK Parti Yalova İl Yöneticileri olarak Çınarcık ilçemizin çalıca ve ortaburun köylerini ziyaret ederek yatırım ve hizmetlerle ilgili istişarelerde bulunduk. Halkın olumlu tepkilerini aldıktan sonra dilek ve şikayetleri ile ilgili çalışmalar gerçekleştireceğimizin sözünü kendilerine aktardık.
  Teşkilat
 • DEREKÖY GÖLETİNİ İNCELEDİK

  AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, İl Genel Meclis Başkan'ı Yaşar Demirel, İl Genel Meclis Üyeleri Yusuf Harputoğlu ve Murat Bektaş’ın yanı sıra İl Başkan Yardımcısı Burhan Karagözlü Çiftlikköy Dereköy de yapımı devam eden sulama göletinde incelemelerde bulundu. Önümüzdeki sezona yetiştirileceğinin bilgisini aktaran İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, çalışmaların son sürat ilerlediği söyledi.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu, AB Komisyonu Başkanı Juncker ile görüştü

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker ile telefonda görüştü.
  Genel Başkan'dan
 • İL GENEL MECLİS ÜYELERİ İLE GRUP TOPLANTISI

  İl genel meclis üyeleri ile birlikte grup toplantımızı yapıp, yapılacak çalışmalar ile ilgili kararlar aldık.
  Teşkilat