×

Ak Parti Yalova İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0 226 811 60 63

 • Aday Tanıtım Programı
  Solukları Kesti
 • Birlikte Başardık!
  Yalova AK İcraatlar
 • YALOVA’DA 4 İLÇEYE 4 AMBULANS

  Yalova'da 4 ilçeye ambullans tahsis edildi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım The Guardian’a konuştu

  Başbakan Yıldırım, "Türkiye ve ABD çok uzun geçmişe dayanan dostça ilişkilere sahiptir, müttefik ve stratejik ortak olmuştur, bu terör örgütünün liderinin yanında duracaklarına inanmıyoruz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ YALOVA İL BAŞKANLIĞI TÜRKİYE SIRALAMASINA GİRDİ

  Her ay rutin olarak gerçekleştirilen AK Parti Yalova İl Başkanlığı Mayıs ayı Danışma Meclis toplantısı gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • SUBAŞI BELEDİYESİ’NE BAŞARI ÖDÜLÜ

  Subaşı Belediyesi’nin Genç Vizyon Modeli Türkiye genelinde en iyi gençlik projesi seçildi.
  Teşkilat
 • YÖNETİM KURULUMUZ TOPLANTILARI GERÇEKLEŞİYOR

  AK Parti Yalova İl Teşkilatı olarak her hafta rutin olarak gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Yönetim kurulu toplantısında partimiz yöneticileri ile istişareler yapıp fikir alışverişinde bulunuyoruz. Üye ziyaretleri, kurum ziyaretlerinin gerçekleştirmesi ile ilgili sürekli etkin ziyaretlerde bulunuyoruz. Yalova’da AK Parti’ni istikrarının sürmesi ve çalışmalarının hızlandırılması adına kadın kolları gençlik kolları ile sürekli irtibat halinde toplantılarımızı sürdürüyoruz.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, darbe girişimine direnen vatandaşları kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, darbe girişimine karşı koyan vatandaşların adlarını tarihe altın harflerle yazdırdıklarını belirterek, "Her biriniz Anadolu kadınının ruhunu, Anadolu insanımızın asilliğini ölümsüz hale getirdiniz." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • VEKİL AKTAY’DAN ÇİFTLİKKÖY’E TAM NOT

  Çiftlikköy Engelsiz Kafe’de Siirtliler Derneği’nin kahvaltı programına katılan AK Parti Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay, 2014 yerel seçimlerinde de Çiftlikköy’de bulunduğunu hatırlatarak, 2 yıl içerisinde Çiftlikköy’de AK Parti belediyeciliğinin farkını ortaya koyduğunu dile getirdi.
  Teşkilat
 • ÖZTABAK, GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

  AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun müjdeliği taşeronlara kadro hususunda, “AK Parti hükümetleri her zaman olduğu gibi sizin alın terinizin, nasırlı ellerinizin hakkını vermeye kararlı ve hakkınız verilecek. Yalova ve Türkiye’deki tüm taşeron işçilere hayırlı uğurlu olsun” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım KKTC Başbakanı Özgürgün ile ortak basın toplantısı düzenledi

  Başbakan Binali Yıldırım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Hüseyin Özgürgün ile Çankaya Köşkü'nde ortak basın toplantısı düzenledi.
  Genel Başkan'dan
 • ORTABURUN VE ÇALICA KÖYLERİNE ZİYARET

  AK Parti Yalova İl Yöneticileri olarak Çınarcık ilçemizin çalıca ve ortaburun köylerini ziyaret ederek yatırım ve hizmetlerle ilgili istişarelerde bulunduk. Halkın olumlu tepkilerini aldıktan sonra dilek ve şikayetleri ile ilgili çalışmalar gerçekleştireceğimizin sözünü kendilerine aktardık.
  Teşkilat