• ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  AZİZ DENİZ

  MARDİNDE DOĞDUM.ORTA ÖĞRETİMİMİ BURDA TAMAMLADIM.ANKARA DİL TARİH COĞ.FAK. TARİH BİL.İYİ DERECE İLE MEZUN OLDUM. ANK İLKOKUL ÖĞRETMENLİĞİ ÇEŞİTLİ ORTA DERECELİ OKULLARDA ÖĞRETMENLİK YÜKSEK OKULDA ÖĞRETİM ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPTIM.1985-1999 YILLARINDA YALOVA LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNİ YAPTIM.ÖSS'DE YALOVA İLİ 1997-1998'DE TÜRKİYE 1.OLDU.AVRUPA BİRLİĞİ LİSELER ARASINDA, YALOVA LİSESİ VALEYBOLDA AVR 2. OLDU.60 DÖNÜMLÜK YALOVA LİSESİ ÖZEL ORMANI, YALOVA LİSESİ MEZUNLARI DERNEĞİ EĞİTİM VAKFININ KURUCULARINDAN OLDUM. 1999 İST 3.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI OLARAK SEÇİMLERE KATILDIM.2004 AK PARTİDEN İSTANBUL KADIKÖY İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYI OLARAK SEÇİMLERE KATILDIM.2.ÜNİVERSİTE OLARAK EKONOMİ EĞİTİMİNİ TAMAMLDIM.TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ EFOM SÜREÇ EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADIM. ÖZEL SEKTÖRDE GENEL MÜDÜR VE MÜDÜR OLARAK HİZMET ETTİM. YALOVA KENT MECLİSİ GENEL SEKRETER YRD., YEREL GÜNDEM 21 KURUCULARI ARASINDA BULUNDUM.RESMİ VE SİVİL ÇOK SAYIDA TAKDİR, TEŞEKKÜR ÖDÜLLERİ ALDIM. KENDİMİ EĞİTMEYE DEVAM ETMEKTEYİM.HALKA HİZMET EDERKEN DOĞRULUK ÇERÇEVESİ İÇİNDE RİSKLERDEN KAÇINMADIM.AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİNE DEVAM ETTİM.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  İSMAİL HAKKI KARAKOYUN

  1966 doğumluyum.ilköğrenimimi İstanbul, Ortaköy'de başladım.1972 yılında Yalova'ya yerleştik. Bu tarihten itibaren Yalova'da ikamet etmekteyim.Ortaokul ve Liseden sonra askerliğimi yapıp iş hayatına atıldım.15 yıl özel bir şirkette çalıştım. Bu sürenin son 7 yılı Satın Alma ve İdari İşler Müdürü olarak geçti. 2005 yılında eşim ve ortağım adına yine metal sektörüyle alakalı bir şirket kurduk. 2008 yılında İstanbul'da kalıp imalatı üzerine yeni bir şirket daha kurdum. Bu yıl Üniversiteye başlayacağım ve 2 kızım var.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  MAZHAR AYDIN

  1973 yılında Muş'un varto ilçesinde doğdumJIk ve ortaöğrenimimi Muş'ta tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandım. 1997 yılında mezun olduktan sonra bir süre ticaret yaptım.Askerliğimi kısa dönem er olarak yaptıktan sonra Yalova'da serbest avukatlığa başladım.Ak Parti Yalova kurucu yönetim kurulu üyesiyim.Kuruluşundan bu yana seçim işleri başkanlığı ve Skm başkanlığını yürüttüm.Yaklaşık 7 yıldır serbest avukatlık yapmaktayım. Halen Türk Telekom A.Ş-Yalova Terrnal İşletme Tesisleri-Çınarcık Belediyesi ve bazı özel şirketlere hukuki müşavirlik ve Avukatlık hizmeti vermekteyim.Evli üç çocuk babasıyım. i

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  RECEP ÇELİK

  1968'de İstanbulda iş hayatıma esnaf olarak başladım. 1976'da askerliğimi Ankara'da yaptım.Askerlikten sonra 1983 kadar İstanbul'da esnaf olarak devam ettim. 1984 Yalova'da esnaf olarak devam ettim. 1990'da Sanayici oldum ve o günden bu güne kadar aynı meslekte devam ediyorum. Ak Parti kurulduğundan beri İl Yönetim kurulunda görev almaktayım.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  SEYFULLAH YAVUZ