• ×

  İl Başkanı

  YUSUF ZİYA ÖZTABAK

  Yusuf Ziya ÖZTABAK; 02.01.1963 Rize’de doğumludur. 1989 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu.Yükseköğretimini müteakip Yalova’da mesleğe başladı ve halen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak mesleğini icra etmektedir. Çeşitli zamanlarda Yalova S.M.M.M Odası, Denetim, Disiplin ve Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde buldu. Ayrıca Uludağ Üniversitesi Yalova Meslek Yüksek Okulu’nda da ‘Misafir Öğretim Görevlisi’ olarak meslek dersleri verdi. Yalova Yardım Derneği Başkanlığı görevinde bulundu; halen Yalova Üniversitesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. 2001 yılında Yalova Ak Parti Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Çeşitli sürelerle Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı ve Siyasi Hukuki İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığıgörevlerinde bulundu. 2004-2009 Döneminde Yalova Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptı. AK Parti Meclis Grup Başkanlığı ve Belediye Başkan Vekilliği görevlerinde bulundu. 23.Dönem Genel Seçimlerinde Milletvekili Aday Adayı oldu. Evli ve 3 çocuk babası olan Öztabak, halen AK Parti Yalova İl Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ RIZA ALKIŞ

  1978 yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun oldum. Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı bünyesinde Yozgat ve Kütahya'da il müdürlüğü yaptım.2003 yılında emekliye ayrılarak Ak Parti Yalova İl Teşkilatına intisap ettim.2004-2009 yıllarında Argeden sorumlu il başkan yardımcılığı,2009-2014 yılları arası ise Yalova il genel meclis üyeliği ve il genel meclis başkanı olarak görevlerinde bulundum.2014 yılından itibaren ise yerel yönetimlerden sorumlu il başkan yardımcılığı,teşkilatlardan sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.halen siyasi ve hukuki işlerden sorumlu il başkan yardımcısı olarak il teşkilatında görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BAYRAM FETTAH KOÇGÜNDÜZ

  01.02.1954 Elazığ doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Elazığ’da tamamladım. İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsünü bitirdim. 1980 yılında öğretmen olarak Yalova Endüstri Meslek Lisesine atandım. 25 yıl aynı okulda öğretmenlik yaparak emekli oldum. 2005 yılında Yalova sporda teknik direktörlük yaptım. 2008-2009 yılında Yalova sporu 3. Ligde şampiyon yaparak profesyonel 2. Lige çıkarttım. Kendime ait spor mağazamı işletmekteyim. 2010 yılında il yönetimine girdim. O yıldan beri yerel yönetimler birim başkanlığı ve halen teşkilat başkanı olarak göreve devam etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BETÜL ŞAHİN

  1997 yılında Sivas'ta doğdum. İlkokul ve Lise eğitimimi Yalova'da tamamladım. Kasım 2015 de siyasete ilk adımımı attım. Adnan Menderes Mahalle yönetiminde 3 ay yerel yönetimler başkanlığı yaptım. Şubat 2016 da Yalova İl Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi oldum. Ekim 2016 ya kadar Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı yardımcısı konumunda görev yaptım. Ekim 2016 dan Aralık 2017 ye kadar Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı görevini yürüttüm. 16 Aralık 2017 de Ak Parti Yalova İl Yönetim Kurulu üyesi oldum ve devam ettirmekteyim. Öğretimime Yalova Üniversitesi nde Uluslararası Ticaret ve Finansman lisans öğrencisi olarak devam etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BİRGÜL SEÇMEN

  1970 Bingöl doğumluyum. Babamın işçi olarak Almanya'ya gitmesiyle bir süre orada yaşadık. Daha sonra ailemle beraber 1979 da Yalova'ya yerleştik. İlk orta öğretim hayatımı Çiftlikköy Gazi Abdurrahman İlköğretim Okulunda tamamladım. Liseyi açık öğretimle bitirdim. Parti geçmişim; Refah Partisiyle başlayıp Ak Parti'nin kurulmasıyla beraber tüm desteklerimizle devam ederken 2013 de Çiftlikköy Mahalle Temsilciliği, ilçe ana kademe yönetiminde Sosyal İşler daha sonrasında Teşkilat Başkanlığı yaparak siyasi hayatımı devam ettirmekteyim. Ev hanımıyım. Evliyim, 3 çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FERAH KÜLAH

  17.07.1960 GİRESUN DOĞUMLUYUM.GİRESUN F.K.B. BİRLİKLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİYİM.ÇALIŞMA SÜRESİNDE HAK-İŞ SENDİKASI KADIN KOLLARI İŞÇİ TEMSİLCİLİĞİNDE BULUNDUM.1990 YILINDA ADAPAZARI KARASU İLÇESİNDE GÖREV YAPTIM.2000 YILINDA EMEKLİYE AYRILDIM.EMEKLİYE AYRILDIKTAN SONRA 2000-2003 YILLARI ARASINDA DEMOKRAT PARTİ İL YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM.YALOVA AK PARTİ MERKEZ İLEÇ YÖNETİMİNDE GÖREV YAPTIM.16 ARALIK 2017 İL KONGRESİ İLE YALOVA İL YÖNETİMİNDE GÖREVE BAŞLADIM.GİRESUNLULAR DERNEĞİNDE İKİNCİ BAŞKANLIK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FİGEN ABBASİOĞLU

  01.07.1961 Yalova doğumluyum. ilk, orta ve liseyi Yalova'da okudum. Açık öğretim yerel yönetimlere devam etmekteyim. Siyaset hayatına Ak Parti (2002) kadın kollarıyla başladım. 2004 de belediye meclis üyesi oldum ve akabinde il yönetim kuruluna girdim. O tarihlerden beri bilfiil yönetimlerde aktif görevde bulundum. Bahçeşehir Üniversitesinde olmak üzere 3 kez siyaset akademisine katıldım. Birçok kere kişisel gelişim, beden dili, siyasette beden dili kurslarına katıldım. Yalova'da birçok stk da görev aldım. Gönül dostları derneğine, hanımeli derneği, yardımseverler derneği, okul aile birliği başkanlığı, kızılay yönetimi ve kadın kolu başkanlığı, yosk engelli basketbol spor kulübü ve kendimin de kurucusu olduğum kadın,sanat, eğitim, kültür ve dayanışma derneğinin başkanlığını yapmaktayım. Dr. Muhsin Abbasioğlu ile evli olup, bir çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL İBRAHİM BÜYÜKGÜMÜŞ

  19.05.1960 tarihinde Yalova Çınarcık da dünyaya geldim. İlk ve orta okulu Yalova'da tamamladım. Lise eğitimimi İstanbul Haydarpaşa Lisesinde, Yüksek eğitimimi Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamladım. Vatani görevimi bitirdikten sonra Yalova il merkezinde mali müşavir olarak çalışmaktayım. Sırasıyla Refah Partisi, Fazilet Partisi, Saadet Partisi kuruluşlarında görev aldım. Son olarak Has Parti yi Yalova'da kurdum. Daha sonra partiyi fesh edip Ak Parti ile bütünleşme sürecini Yalova'da başarılı bir şekilde yürüttüm. 2014 mahalli idareler ve 2015 milletvekilliği genel seçimlerinde Ak Parti Yalova teşkilatında aday başvurularım olmuştur. 16.12.2017 tarihli Ak Parti Yalova 6. Olağan İl Kongresinde yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş bulunuyorum.Evliyim ve iki erkek çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HİLMİ DEDE

  31.01.1963 Siirt doğum. Ortaokulu Siirt’te okudu. 1986 yılında Siirt Tedaş da göreve başladı ve 1992 yılında Yalova’ya tayin oldu. Yalova Tedaş ta 8 sene Tesiş Sendikasında baş temsilcilik yaptı. 2011 senesinde Tedaş tan emekli oldu. 2011 yılından 2014 yılına kadar Ak Parti Merkez İlçe yöneticisi olarak görev yaptı. 2014 yılından bu güne aktif olarak Ak Parti il yöneticisi olarak görev yapmakta. 2018 Nisan ayı itibari ile Belediye Meclis üyeliği görevini sürdürmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL HANLI

  15.05.1962 Konya Beyşehir doğumluyum. Evli ve üç çocuk babasıyım. 26 senedir Yalova'da ikamet ediyor ve aynı zamanda 26 senedir ticaret ile uğraşıyorum. 2004 yılından bu yana Adalet ve Kalkınma Partisi Yalova İl Teşkilatında çeşitli kademelerde görev alarak aktif siyaset yapıyorum. Yalova Konyalılar Derneği üyeliği, Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyeliği gibi çeşitli dernek ve sivil toplum kuruluşlarında çeşitlii görevlerde bulunmuş, hali hazırda da görev alıyor bulunmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL KAYA

  15.11.1973 Yalova doğumluyum. İlköğretimi Çınarcıkta tamamladım. 7 sene Esenköy Spor Kulübü Başkanlığı ve amatör spor kulüplerinde Asfk basın sözcülüğü yaptım. Müteahhit ve aynı zamanda da işletmecilik yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KORAY GİRGİN

  1978 yılında Bursa'da doğdum. İlk ve orta öğrenimi Yalova'da yaptım.Lise öğrenimimi Yalova Lisesinde tamamladım. 1996 yılından bu yana Spor Tesisi İşletmeciliği yaptım.Aynı zamanda 2 kez milli olup aktif olarak da sporculuk yaptım.1 yıldan beri YTSO yönetim kurulu ve Meclis üyeliğimi sürdürmekteyim. Halen Spor Tesisi işletmeciliğini sürdürüp, bu konuda yeni atılımlar yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET AKİF KANBUR

  1986 Yalova doğumlu Mehmet Akif Kanbur ilk okul, orta okul ve lise eğitimini Yalova'da tamamlamıştır. Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2009 yılında mezun olmuştur. 2009 yılında Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Geoteknik ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine başlamıştır. 2011 yılında Yüksek İnşaat Mühendisi olarak MAK Mühendislik firmasını kurmuştur. Çeşitli STK'larda görev alan M.Akif Kanbur Yalova İnşaat Mühendisleri Odası yönetim kurulunda görev almaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ÖZTÜRK

  1962 OF TRABZON DOĞUMLU. 1980 İSTANBUL KOCASİNAN LİSESİ MEZUNU 1986-2010 TARİHİNE KADAR YALOVA'DA TİCARETLE İŞTİGAL ETTİM. 1988-1995 YALOVA REFAH PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM. 1995 YALOVA İL OLDUKTAN SONRA 1995-1997 REFAH PARTİSİ YALOVA İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI 1988-2003 YALOVA ACAR SPOR KULÜBÜ 1.AMATÖR KÜME BAŞKAN YARDIMCILIĞI 2009-2014 YALOVA KARADENİZLİLER KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEK YÖNETİCİLİĞİ 2003 AK PARTİ YALOVA KURUCU İL YÖNETİCİLİĞİ 2003-2017 İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI VE YÖNETİCİLİĞİ DEVAM EDİYOR 2014-2017 YALOVA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 2.BAŞKANLIĞI FİİLEN DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUĞLİM BAĞATAR

  1977 yılında Yalova Güneyköy’de doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Yalova’da, üniversite öğrenimini ise İstanbul’da işletme alanında tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Yalova Ticaret ve Sanayi odasında 2009-2013 yılları arasında 4 yıl süre ile meclis üyeliği görevinde bulunmuştur. Maden işletmeciliği ve Teknoloji alanında faaliyet gösteren aile şirketlerinde Yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunmaktadır. İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları birliği üyesidir. Yalova Üniversitesi yaptırma ve yaşatma derneği yönetim kurulu üyesidir. Yalova spor Kulübünde Asbaşkanlık görevinde bulunmuştur. Meslek örgütlerince verilen İnovasyon ödülü, Yalova ili gelir vergisi rekortmenliği gibi birçok ödül sahibidir. Ailesinin kurucu olduğu Ak Parti Yalova il teşkilatlarında; İl yönetim kurulu üyeliği, ilçe koordinatörlüğü, İl yürütme kurulu üyeliği gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur. 16.12.2017 tarihi itibarı ile İl yönetim kurulu üyeliği görevine devam etmektedir. 2009 yılı İl genel Meclisi Adaylığı, 25 ve 26. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekilli aday adaylığı bulunmaktadır. Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMET BALCI

  30.04.1990 yılında doğmuş, Yalova Elmalık Köylüdür. İlk, orta ve lise öğrenimini Yalova’da tamamladı. 2008 yılında girmeye hak kazandığı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden 2012 yılında Ziraat Mühendisi olarak mezun oldu. Özel sektörde farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2015 yılında danışmanlık ve peyzaj üzerine firmasını kurarak ticari hayatına başlamıştır. Ziraat Mühendisleri Odasına Kayıtlı olan Muhammet BALCI, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yalova Temsilciğinin Kurucu Teşkilat Başkanlığını, Yalova Sosyal Medya Derneği Kurucu Başkan Vekilliği görevlerini icra etmiş olup, halen çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev yapmaktadır. AK Parti Yalova Gençlik Kollarında, Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu üyeliği, İl Gençlik Kolları Üniversitelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı yapmıştır ve 6.Olağan İl kongresi ile Ak Parti Yalova İl Yönetim kurulu üyeliği halen devam etmektedir. 1 Kasım 2015 ve 16 Nisan 2017 seçimlerinde Seçim Koordinasyon Merkezinde Gençlik Kollarını Temsilcisi olarak görev almıştır. İngilizce ve birazda Rusça bilen Muhammet BALCI evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MÜNEVVER YOĞURTÇU

  1967 Rize doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi İstanbul'da, lise öğrenimimi Yalova'da tamamladım. Halen açık öğretimde iktisat fakültesi kamu yönetimi bölümü öğrencisiyim. Kendi işyerimizde ticaretle iştigal etmekteyim. 2001-2009 yılları arasında Ak Parti Yalova İl Kadın Kolları yönetiminde görev aldım. 2004-2009 yılları arasında yerel gündem kadın meclisinde bulundum. 2009 yılında Ak Parti il yönetiminde görev aldım. 2014 yılından itibaren yeniden il yönetimine seçildim. Halen il yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım. Evliyim ve iki çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT TEVFİK ATAKAN

  1971 batman doğumluyum. İtü mimarlık bölümü mezunuyum. İstanbul'da kendime ait bir inşaat şirketi yönetmekteyim. 1978 yılından beri Yalova'da ikamet etmekteyim.2002-2003 yıllarında Ak Parti il yönetiminde görev yaptım. 2015 yılından beri Ak Parti Yalova il yönetiminde görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KARADAĞ

  1970 VAN ERCİŞ DOĞUMLU.İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ ERCİŞ'TE TAMAMLADI.ŞU AN AÖF İŞLETME BÖLÜMÜ DEVAM ETMEKTE.AYRICA İNŞAAT ÜZERİNE TİCARİ FAALİYETLERDE BULUNMAKTADIR.EVLİ VE 3 KIZ 1 ERKEK BABASIDIR.2001 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ EYÜP İLÇE TEŞKİLATINDA BULUNMUŞTUR.2007 - 2010 YILLARI ARASI AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI EKONOMİK İŞLER KOMİSYONUNDA BULUNDU.2013 YILI İTİBARİYLE YALOVA AK PARTİ İL YÖNETİMİNDE EKONOMİK İŞLER BİRİM BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMIŞTIR.HALEN DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANI OLARAK GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA TUTUK

  1973 yılında Yalova'da doğdum. Kurtköy sakinlerinden olup ilkokulu Yusuf Ziya İlköğretim okulunda okuduktan sonra orta ve liseyi Yalova lisesinde tamamladım. Ticaret hayatına atılıp Yalova Özel Elif Eğitim Ltd.Şti.kurduktan sonra Elif Kız ve Erkek Yükseköğretim öğrenci yurtları inşaatlarını yapıp işletmeye devam ediyorum. Ayrıca orman ürünleri ve inşaat üzerine de firmalarım ayrıyeten faal durumdadır. 2006 yılında Ak Parti Yalova Merkez İlçe yönetim kurulunda görev alarak ilk kez siyasete girmiş oldum. üç dönem merkez ilçe teşkilatlarında çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra son dönem il yönetim kurulu üyeliği yaptım. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler, Tanıtım Pazarlama ve Reklamcılık bölümleri mezunuyum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUZAFFER KARADENİZ

  1963 yılında Sakarya'da doğdum. İlkokul mezunuyum. Mobilya tasarımı konusuyla ilgileniyorum. 1985 yılında Yalova'ya geldim. Ak Parti kurucular kurulu üyesiyim. İl sekreterliği, Halkla ilişkiler ve insan hakları birimlerinde görev yaptım. Halen il yönetiminde İnsan Hakları Birim Başkanlığı görevini yapmaktayım. Evli, iki çocuk ve bir torun sahibiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NİLÜFER ÇELİK

  1974 Almanya Rietber doğumluyum. Orta ve lise tahsilimi Yalova'da yaptım. Aslen laborant olup, Aksa akrilik kimya sanayii laboratuarında 10 yıl çalıştım. Daha sonra Özel Yalova Hastanesinde Hasta Hizmetleri Müdürü, Otelcilik Hizmetleri Müdürü ve Uluslararası Hastalar Müdürü olarak görev yaptım. Daha sonra Özel Atakent Hastanesinde İşletme Müdürü olarak görev yaptım. Ak Parti kurulduğundan bu yana Kadın Kolları başkan yardımcılığı ve halen il yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER YAZICI

  29.07.1967 tarihinde Yalova’da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Yalova’da tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde okumaktayım. 1992 yılında Yazıcılar İnşaat Ltd. Şti. şirketini kurduktan sonra şirket müdürü olarak atandım. Halen bu görevi yürütmekteyim. İngilizce bilmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞABAN BALKAYA

  01.05.1967 Yalova doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Yalova’da tamamladım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Emekliyim. Parti kuruluşundan beri teşkilatın içindeyim. 2004-2009 yılları arasında İl Genel Meclisi üyeliği yaptım. Yalova Sosyal Yardımlaşma Vakfında mütevelli heyetindeyim. Halen Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELİHAN DİCLE ŞİMŞEK BATTAL

  1983 yılında Eskişehir'de doğmuştur. Aslen Diyarbakır'lıdır ve evlidir. İlk, orta ve lise öğrenimini Yalova'da; Üniversite öğrenimini ise Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde ikinci üniversite öğrenimine devam etmektedir. 2008 yılından bu yana Yalova'da kendisine ait hukuk bürosunda avukatlık yapmaktadır. 2016 yılı 17. dönem Siyaset Akademisini derece ile tamamlamıştır. Yalova 6. Olağan İL Kongresi ile Ak Parti Yalova İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELVET DUMAN

  Bayburt doğumlu.İstanbul Üniversitesi hukuk fakültesi mezunu. yalova ilinde serbest avukat olarak çalışmakta. 2001-2003 yılları arası Bayburt kurucu merkez ilçe başkanı olarak,2003-2006 yılları arası Bayburt il başkanı olarak görev yaptı.2006-2017 yılları arası Yalova il yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu.Halen Yalova Ak Parti Seçim İşleri Başkanı. Evli ve 4 çocuk sahibi.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TOLGA ÖZKARTAL

  1977 yılında Yalova da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Yalova da tamamladım. İstanbul Ayvansaray Üniversitesi grafik tasarım bölümünü okumaktayım. 2003-2008 yılları arasında İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. de vardiya amirliği yaptım. 2009-2012 yılları arasında Akkol yemek şirketinde proje müdürlüğü yaptıktan sonra ticaret hayatına atıldım. Ve halen devam etmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  UĞUR BEZCİOĞLU

  1967 Erzurum doğumluyum.İlk ve ortaokulu İstanbul'da,liseyi Erzurum'da tamamladım.Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Coğrafya bölümünden mezun oldum.1990-1991 yıllarında personel asteğmen ve garnizon komutanı rütbesi ile Isparta Uluborlu askerlik şubesinde askerlik görevimi tamamladım.1991 yılında otomotiv ve inşaat sektöründe ticaret yapmaya başladım.1992 yılından beri Yalova'da otomotiv ve inşaat sektöründe faaliyet göstermekteyim.Evli ve 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  UĞUR DABAN

  1979 Konya doğumluyum. 2001 yılında, Devlet Memurları Sınavı sonucu ile ilk atanan memurlar olarak Sağlık Meslek Lisesi Mezunu olmam sebebiyle, üniversite tahsilim devam ederken Sağlık Memuru olarak Yalova İli Çınarcık ilçesine atandım. 2003 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Çevre Mühendisliği'nden mezun oldum. Kamu görevimden askerlik hizmetim sonrasında istifa ederek uluslararası bir firmada Teknik Servis Müdürü olarak çalıştım. 2009 yılında Umut Mühendislik isimli kendi firmamı kurarak Arıtma, Çevre Danışmanlığı ve İs Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri üretip, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve Koordinatör Çevre Danışmanı olarak hizmet veriyorum. Evli ve biri kız, biri oğlan iki çocuk babasıyım. Kamu görevimi bıraktığımdan beri partimde siyaset yapmaktayım. Ben yoksam bir kişi noksan olur diyerek farklı il başkanları ile il yönetim kurullarında görev aldım. Ar-Ge Birim Başkanlığı yaptığım dönemde Yalova'da ilk defa Siyaset Akademisi düzenlenmesini sağladım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  UTKU ÇEKGÜL

  12.09.1978 Ankara doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Samsun Bafra'da tamamladım. Lise öğrenimimi Adana Ceyhan'da tamamladım. 1995 yılından beri Yalova ilinde ikamet etmekteyim. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 2002 yılından beri Yalova ilinde serbest avukatlık yapmaktayım. 8 yıl Yalova Barosu yönetim kurulu ve Baro saymanlığı görevini yaptım. Halen devam etmekteyim. 2005 yılından beri İl Tüketici Hakem Heyeti üyeliğinde bulunmaktayım ve halen üyeliğim devam etmektedir. orta derecede ingilizce bilmekteyim. Evliyim ve bir çocuk babasıyım.