• Aylık olağan olarak gerçekleştirdiğimiz Belediye meclis grup toplantımızı icra ediyoruz.

  Aylık olağan olarak gerçekleştirdiğimiz Belediye meclis grup toplantımızı icra ediyoruz. Toplantımızda aldığımız kararın ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.
  Türkçe
 • İstanbul Milletvekilimiz il koordinatörümüz Osman Boyraz ve teşkilat üyelerimizle ziyaret

  İstanbul Milletvekilimiz il koordinatörümüz Osman Boyraz ve teşkilat üyelerimiz ile birlikte Çiftlikköy Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar 'ı makamında ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.
  Türkçe
 • İstanbul Milletvekilimiz il koordinatörümüz Osman Boyraz

  İstanbul Milletvekilimiz il koordinatörümüz Osman Boyraz 'ın katılımı ile Çiftlikköy İlçe Kongremiz öncesi istişare toplantımızı gerçekleştirdik.
  Türkçe
 • Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, Bölge Koordinatörümüz Salih Koca : Beldeler

  Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, Bölge Koordinatörümüz Salih Koca'nın katılımı ile belde Belediye Başkanlarımız ile istişare toplantımızı gerçekleştirdik.
  Türkçe
 • Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, Bölge Koordinatörümüz Salih Koca ; toplantı

  Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, Bölge Koordinatörümüz Salih Koca'nın katılımı ile Belediye meclis üyelerimiz ve belde Belediye Başkanlarımız ile istişare toplantımızı gerçekleştirdik.
  Türkçe
 • Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, Bölge Koordinatörümüz Salih Koca ; Termal

  Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, Bölge Koordinatörümüz Salih Koca ve Yalova yerel yönetimler başkanımız Bayramfettah Koçgündüz ile birlikte Termal Belediye Başkanımız İsmail Atik 'i makamında ziyeret edip çalışmaları değerlendirdik. Birliğimiz daim olsun.
  Türkçe
 • Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, Bölge Koordinatörümüz Salih Koca ; Altınova

  Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, Bölge Koordinatörümüz Salih Koca ve Yalova yerel yönetimler başkanımız Bayramfettah Koçgündüz ile birlikte Altınova Belediye Başkanımız Metin Oral 'ı ziyeret ettik. Ardından Belediye meclis üyelerimiz ile toplantımızı gerçekleştirip çalışmalar hakkında bilgi aldık. Birliğimiz daim olsun.
  Türkçe