• Diş hekimleri günü sebebi ile Diş hastanesindeki hekimlerimizi ve personellerimizi ziyaret ettik.

  Teşkilat üyelerimiz ile birlikte Ağız ve Diş Sağlığı Haftası ve Diş hekimleri günü sebebi ile Diş hastanesindeki hekimlerimizi ve personellerimizi ziyaret ettik. Ağız ve diş sağlığı bilincinin oluşması için büyük bir özveriyle çalışan tüm diş hekimlerimizin 22 Kasım Diş Hekimleri Günü ile Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’nı kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.
  Türkçe
 • Yalova il sağlık müdürü görevine gelen D.r Hakan Sezen ‘i ziyaret ettik.

  Yalova il sağlık müdürü görevine gelen D.r Hakan Sezen 'i il yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte makamında ziyaret ettik. Yeni görevinde il sağlık müdürümüze başarılar diliyorum.
  Türkçe
 • YALOVA İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ SAYIN SUAT PARILDAR’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİK.

  YALOVA İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ SAYIN SUAT PARILDAR'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİK. HÜKÜMETİMİZİN YALOVAMIZA EN BÜYÜK YATIRIMLARIMLARINDAN BİRİSİ OLAN YENİ HİZMET BİNASINI ZİYARET ETTİK. YALOVAMIZA HAYIRLI OLSUN
  Türkçe
 • Ağız ve Diş Sağlığı Haftası ve Diş hekimleri günü sebebi ile Başhekim Kerim Baş ‘ı makamında ziyaret

  Teşkilat üyelerimiz ile birlikte Ağız ve Diş Sağlığı Haftası ve Diş hekimleri günü sebebi ile Başhekim Kerim Baş 'ı makamında ziyaret ettik.
  Türkçe
 • “Aile içi etkili iletişim ve olumlu çocuk yetiştirme” konulu konferans

  EĞİTİM-BİR-SEN Sendikası tarafından düzenlenen Siyah pantolon hikayesinin kahramanı Alişan Kapaklıkaya sunduğu "Aile içi etkili iletişim ve olumlu çocuk yetiştirme" konulu konferansa teşkilat üyelerimiz ile birlikte iştirak ettik.
  Türkçe
 • Yalova lisesi Okul aile birliği yönetiminin il Başkanlığımıza yapmış oldukları ziyaret

  Yalova lisesi mezunları Derneği , Yalova lisesi vakfı ve Yalova lisesi Okul aile birliği yönetiminin il Başkanlığımıza yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederim.
  Türkçe
 • Önceki dönem yöneticilerimizden Muğlim Bağatar’ı iş yerinde ziyaret ettik.

  İl yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Önceki dönem yöneticilerimizden Muğlim Bağatar'ı iş yerinde ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim.
  Türkçe